MENU   flat75 menu   
Kontakt:   flat75 phone +421 905 226 082    |  flat75 phone +421 911 446 351
"Cena za Vaše byty je konečná. Bez navyšovania, bez rizík, bez kompromisov. "

Komfortné bývanie

Dispozičné riešenie  je jedným z najdôležitejších faktorov pri kúpe nehnuteľnosti. Preto sme spolu s renomovanou architektonickou spoločnosťou Cakov and partners dbali na to, aby Váš byt vo Flat 75, spĺňal požiadavky moderného a komfortného bývania - funkčnosť. Žiaden zbytočný a nevyužitý priestor.

Štartovacie 1 a 2 - izbové byty sú prispôsobené dnešnej modernej a rýchlej dobe. Našou prioritou bolo vytvoriť sofistikované a kvalitné bývanie. Dbali sme na vzdušnosť a útulnosť priestoru, ktoré už aj pri menšom 1 - izbovom byte dokážu navodiť  pocit jedinečného domova. 

Pre vyznávačov moderného dizajnu a výnimočného dispozičného riešenia sme pripravili unikátne      2-izbové byty, ktoré majú spací kút oddelený od obytnej časti trendovou sklenenou priečkou, čím poskytujú maximálne využitie priestoru. Konzervatívnejším  klientom sme, samozrejme, pripravili aj komfortnú variantu klasických 2-izbových bytov, ktoré spĺňajú požiadavky či už mladej rodinky alebo ľudí vyžadujúcich súkromie, pohodlie a  svieži závan moderného bývania.

3-izbové byty sú rozdelené do niekoľkých kategórií podľa náročnosti klienta. Či už klasické rodinné jednopodlažné byty,  priestranné , svetlé a svieže mezonety, každý ponúka jedinečný pohľad na bývanie v Petržalke.  Pre maximálne pohodlie a komfort pripravujeme  byty s veľkorysými terasami a výrivkami, ktoré sa vymaňujú z jednotvárnej ponuky bývania v Bratislave a prinášajú nádych sviežosti a originality.

Dva špičkové penthousy sú dizajnové tak, aby uspokojili požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. Poskytujú bývanie bez akýchkoľvek kompromisov na najvyššej úrovni.  Ak hľadáte bývanie, ktoré dokáže odzrkadliť vašu výnimočnosť a originalitu, tak toto je to pravé pre Vás.     

Byty sa predávajú v štandardnej výbave bez kuchynskej linky a so zabezpečeným parkovacím miestom.  K bytom okrem balkóna, loggie, či terasy prislúcha aj kobka. 

« Späť na úvodTo Top
webdizajn CATMEDIA